Wat kunnen we voor u doen?

Bij vragen, opmerkingen of suggesties neem direct contact op met een contactpersoon bij de euregio!

 

Ons adres:
euregio rijn-maas-noord, Konrad-Zuse-Ring 6, D-41179 Mönchengladbach

 

Openingsuren:

Maandag tot donderdag 10 tot 16 uur; vrijdag 10 tot 12 uur

 

Portrait: Andy Dritty directeur

Andy Dritty, M. Sc.
Directeur
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -501
andy.dritty@euregio-rmn.de

Portrait: Michael Reichartz - plv. directeur, programmamanager INTERREG IV A

Dipl.-Wirtsch.-Ing./ ing.
Michael Reichartz
Programmamanager INTERREG V A
plv. directeur
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -505
michael.reichartz@euregio-rmn.de

Portrait: Tobias Komurka, projectcoördinator INTERREG

Tobias Komurka, M. Sc.
Projectcoördinator People to People / INTERREG
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -506
tobias.komurka@euregio-rmn.de

Portrait: Karin Thevißen, LL.M., projectcoördinator INTERREG

Karin Thevißen, LL.M.
Projectcoördinator People to People
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -504
karin.thevissen@euregio-rmn.de

Portrait: Natascha Markus - secretariaat

Natascha Markus
Secretariaat
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -511
natascha.markus@euregio-rmn.de

Heike Xhonneux
Projectcoördinator Grensinfopunt
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -503
grenzinfopunkt@euregio-rmn.eu

Verena Melchert, Projektcoördinator INTERREG

Verena Melchert, Dipl.-Region.-Wiss. NL-D
Projektcoördinator INTERREG
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -509
verena.melchert@euregio-rmn.de

Portrait: Nina Weitenberg Ass. iur. projectcoördinator INTERREG

Nina Weitenberg, Ass. iur.
Projectcoördinator People to People
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -519
nina.weitenberg@euregio-rmn.de

Katja Knaak, B. Sc., Financiële controle

Katja Knaak, B. Sc.
Financiële controle
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -508
katja.knaak@euregio-rmn.de

Pascalle Pechholt
Projectcoördinator Grensinfopunt
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -503
grenzinfopunkt@euregio-rmn.eu

Armin Möller, Projectcoördinator euregio-Xperience

Armin Möller
Projectcoördinator
euregio-Xperience
Tel. +49 (0) 2161 69 85 -500
armin.moeller@euregio-rmn.de